+48 729 978 514 Jesteśmy dostępni: 9-19

Bielizna Termoaktywna

(27)
 1. Rozmiar Odzieży
  Już od 329,95 zł

  Koszulka tech. męska Odlo PERFORMANCE Blackcomb Bl TOP Crew neck l/s C/O

 2. Rozmiar Odzieży
  Już od 329,00 zł

  Spodnie tech. damskie Odlo SUW Bottom Pant PERFORMANCE Blackcomb

 3. Rozmiar Odzieży
  Już od 329,00 zł

  Spodnie tech. męskie Odlo SUW Bottom Pant PERFORMANCE Blackcomb 

 4. Już od 329,00 zł

  Koszulka tech. damska Odlo SUW TOP Crew neck l/s PERFORMANCE Blackcomb

 5. Rozmiar Odzieży
  Już od 299,95 zł
  Spodnie tech. damskie Odlo SUW Bottom Pant NATURAL + Kinship WARM Bezszwowo zintegrowane strefy funkcjonalne Wysoki udział wełny w składzie - powyżej 50% Łączy zalety włókien syntetycznych i naturalnych WARM - doskonała izolacja cieplna. Bardzo dobre odprowadzanie wilgoci. Utrzymuje skórę ciepłą i suchą. Właściwa dla wszystkich rodzajów aktywności w niższych temperaturach Produkt dla osób o najwyższych wymaganiach. Łączy w sobie najnowsze innowacje technologiczne i konstrukcyjne opracowane przez Odlo. Inspiruje, wyróżnia i pozwala wyznaczać trendy.
 6. Już od 299,90 zł

  Bielizna Viking Primus Pro

 7. Rozmiar Odzieży
  Już od 279,95 zł

  Koszulka tech. męska Odlo SUW TOP Crew neck l/s PERFORMANCE WARM

 8. Już od 279,95 zł

  Spodnie tech.damskie SUW Bottom Pant PERFORMANCE WARM C/O

 9. Już od 279,95 zł

  Koszulka tech. damska Odlo PERFORMANCE WARM Bl Top Crew neck l/s C/O

 10. Rozmiar Odzieży
  Już od 279,00 zł

  Spodnie tech. SUW Bottom Pant PERFORMANCE WARM

  Art. 188051 Spodnie tech. SUW Bottom Pant PERFORMANCE WARM

  • Wysoce funkcjonalna bielizna bezszwowa ze zintegrowanymi strefami dociepleń i wentylacji 
  • Błyskawiczne osuszanie skóry i transport wilgoci na zewnątrz
  • Pro-sportowy wygląd
  • WARM - doskonała izolacja cieplna. Bardzo dobre odprowadzanie wilgoci. Utrzymuje skórę ciepłą i suchą. Właściwa dla wszystkich rodzajów aktywności w niższych temperaturach

  Technologie:

  EFFECT  Intensywny wysiłek fizyczny bez nieprzyjemnego zapachu potu? Teraz to możliwe dzięki działaniu „effect by Odlo”. „Effect by Odlo” zatrzymuje powstawanie przykrego zapachu potu oraz obniża ryzyko infekcji bakteryjnych i grzybiczych. Zostało to potwierdzone w testach laboratoryjnych oraz sprawdzone w praktyce. „Effect by Odlo” działa naturalnie, bez użycia żadnych niebezpiecznych dla skóry środków chemicznych. „Effect by Odlo” działa niezmiennie skutecznie. Jonów srebra nie da się wypłukać podczas prania ani zniszczyć podczas użytkowania odzieży na co dzień. Srebro z włókien „effect by Odlo” nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą, jak często bywa w przypadku odzieży produkowanej z użyciem włókien pokrywanych srebrem, tzw. srebrnych nitek. Dzięki temu włókno „effect by Odlo” nie powoduje alergii.

  Skład materiału:
  62% PES, 33% PA, 5% EL

 11. Rozmiar Odzieży
  Już od 279,00 zł

  Spodnie tech. męskie Odlo SUW Bottom Pant PERFORMANCE WARM

 12. Rozmiar Odzieży
  Już od 279,00 zł

  Koszulka tech. damska Odlo PERFORMANCE WARM Bl Top Crew neck l/s 

Bielizna Termoaktywna / Narciarska


O tym, jak ważne jest utrzymanie właściwej temperatury ciała podczas wielogodzinnego przebywania na mrozie, z całą pewnością choć raz w życiu przekonał się każdy z nas. Jak zatem ustrzec się przed wychłodzeniem organizmu w czasie, kiedy znajdujemy się na stoku i przez niemalże cały dzień chcemy cieszyć się jazdą na nartach, nie myśląc o przeziębieniu i odmrożeniach? Z nieocenioną pomocą przychodzi nam tutaj odzież i bielizna termiczna – w sportach zimowych element równie ważny, co same narty, obuwie narciarskie i akcesoria. W asortymencie Świata Nart bielizna narciarska również zajmuje miejsce szczególe - po to, by nasi Klienci mogli w jednym miejscu znaleźć wszystko, co pozwoli im w pełni rozkoszować się sportem. Bez obaw o zdrowie swoje i swoich dzieci. W naszej ofercie znajdziecie produkty marek Odlo i Viking, które na całym świecie zajmują wiodące miejsce w swojej branży, swym klientom dostarczając wysoce wyspecjalizowane materiały i fasony. Do wyboru macie zatem koszulki, spodnie, kominiarki, bokserki – dostępne pojedynczo lub w korzystnych cenowo zestawach.