+48 729 978 514 Jesteśmy dostępni: 9-19
 1. Już od 2 466,00 zł Normalna cena 3 289,00 zł

  NARTY K2 DISRUPTION STI MXC 12 TCX LIGHT QUIKCLIK 2020/2021

 2. Już od 2 000,00 zł Normalna cena 3 200,00 zł

  Nic nie może Cię zatrzymać. Zostawiasz pierwszy ślad na świeżo przygotowanym stoku. Jak rasowy zawodnik prowadzisz Supershape i.Speed w średnich i długich skrętach. Technikę jazdy dopracowywałeś przez lata. Teraz jesteś gotowy, dzięki wąskiej talii nart, możesz zademonstrować swoje wyjątkowe umiejętności. Z każdym zjazdem podnosisz poprzeczkę coraz wyżej.

 3. Już od 1 716,00 zł Normalna cena 2 289,00 zł

  NARTY K2 K2 DISRUPTION SC ALLIANCE ER3 10 COMPACT QUIKCLIK 2020/2021

 4. Już od 1 500,00 zł Normalna cena 2 500,00 zł
  Model WC Rebels i.GSR to race carver na przygotowane trasy, który zapewnia szybkość i kontrolę jak narty zawodnicze, ale nie wymaga tyle wysiłku od narciarza. Krótszy promień zapewnia gładkie skręty na żądanie, podczas gdy wyjątkowa reaktywność pochodzi z profilu Camber i konstrukcji Worldcup Sandwich.
 5. Już od 1 400,00 zł Normalna cena 2 000,00 zł

  Mając narty Absolut Joy, dysponujesz sprzętem najnowszej generacji. Lekki rdzeń kompozytowy zapewnia im moc, stylowe wzornictwo dodaje szyku, a zabezpieczenia dziobów zwiększają wytrzymałość. Dzięki tym nartom zarówno początkujące, jak i zaawansowane narciarki będą czerpać mnóstwo przyjemności z jazdy w każdym terenie.

 6. Cena promocyjna 500,00 zł Normalna cena 800,00 zł

  Narty Head Supershape Team SLR 2 to model juniorski, zadedykowany początkującym i średnio jeżdżącym narciarzom.

  Narty charakteryzują się niską wagą oraz ogromną łatwością w prowadzeniu, dzięki czemu będą doskonałym narzędziem do

  doskonalenia nowo nabytych umiejętności.

   

  ZEWNĘTRZNA POWŁOKA – ODPORNA NA ZARYSOWANIA

  Wierzchnia warstwa zapobiega powstawaniu zarysowań, a kompozytowe nakładki na dziobach stanowią ochronę przed

  uszkodzeniami. Uniwersalny design sprawia, że narty Head Supershape Team SLR2 są odpowiednie zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.

Sklep Narciarski

Gotowi na śnieżne szaleństwo? Jeśli jesteście Państwo dopiero na etapie kompletowania sprzętu narciarskiego, zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu. Zgromadziliśmy w niej ściśle wyselekcjonowane kolekcje najpopularniejszych marek (m.in. Head, Rossignol), które zyskały już uznanie i prestiż na całym świecie. Ich renoma na rynku oraz ilość zgromadzonych nagród stanowić będzie dla Państwa gwarancję nie tylko najwyższej jakości, ale także bezpieczeństwa – jednocześnie zapewniając zakup sprzętu, który posłużyć Wam będzie mógł na naprawdę długie lata. Aby maksymalnie ułatwić Państwu dobór właściwych nart, naszą witrynę wzbogaciliśmy o szczegółowe opisy poszczególnych modeli oraz szereg filtrów, które z powodzeniem będą mogły zastąpić Wam porady sprzedawcy w sklepie stacjonarnym. Dzięki temu także nie tylko poznacie dokładną specyfikację Waszego potencjalnego zakupu, ale również bez problemu ustalicie, na jakim poziomie zaawansowania sami się znajdujecie. Interesuje Cię kilka modeli? Odwiedź nasz Showroom i testuj je z nami!