+48 729 978 514 Jesteśmy dostępni: 9-19

Hamulce

Klocki Hamulcowe Szosowe Merida 3 Panelowe

54,90 zł
Brak w magazynie

Szczegóły produktu

Opis

KRÓTKI OPIS
Klocki hamulcowe szosowe, świetnie sprawdzają się w zmiennych warunkach pogodowych. Wykorzystano w nich trzy mieszanki gumy o różnej twardości dla dobrego przylegania klocka do obręczy, tłumienia siły hamowania i cichej pracy. Trwałe klocki szosowe Merida ważą 32 g i mają 55 mm długości.
OPIS
Klocki hamulcowe szosowe, świetnie sprawdzają się w zmiennych warunkach pogodowych. Wykorzystano w nich trzy mieszanki gumy o różnej twardości dla dobrego przylegania klocka do obręczy i tłumienia siły hamowania oraz cichej pracy. Klocki szosowe Merida Comp Road odznaczają się dużą trwałością, są przeznaczone do hamulca typu caliper, ważą 32 g i mają 55 mm długości. Sprawdź stan swoich obecnych klocków i zwiększ swoje bezpieczeństwo na szosie!
WAGA
32
DŁUGOŚĆ[mm]
55
MATERIAŁ
oprawa aluminiowa, trzy mieszanki gumy 89A, 83A, 87A
TECHNOLOGIE
ALL CONDITIONS SYSTEM
INFORMACJE DODATKOWE
oprawa aluminiowa; doskonała praca w zmiennych warunkach pogodowych; trzykomponentowa mieszanka gum o różnej twardości (89A, 83A, 87A)

Marka
Merida
Stan
Nowy

Darmowa dostawa

Oferujemy darmową dostawę na wszystkie rowery dostępne w naszej ofercie oraz na asortyment którego cena jest wyższa niż 200 zł.

W przypadku rowerów możliwa jest darmowa dostawa door-to door którą realizujemy naszą własną flotą do 30 kilometrów od naszej siedziby która znajduje się w Wołominie.

Wybierając tą formę otrzymujesz:

  • Ekspresową dostawę – czasami nawet tego samego dnia w zależności od pory złożenia zamówienia.
  • Rower w Pełni gotowy do jazdy – nie musisz dokręcić ani śrubki ani utylizować kartonu po rowerze.
  • Montaż akcesoriów – także zostaną zamontowane do roweru czego nie robimy w przypadku przesyłek kurierskich z uwagi na możliwe uszkodzenia komponentów.

Raty

iRata

Szybki i prosty kredyt ratalny w sklepie internetowym

Jak wygląda proces wnioskowania o kredyt ratalny?

Przygotuj dowód osobisty

Przygotuj dowód osobisty oraz numer NIP Twojego pracodawcy. Pamiętaj, żeby podać dane dokładnie jak w dowodzie osobistym.

Wypełnij i wyślij wniosek

Zapoznaj się z dokumentami dla kredytu ratalnego. Sprawdź poprawność wpisanych danych i wyślij wniosek.

Podpisz umowę

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, otrzymasz dokumenty kredytowe. Poprosimy Cię o potwierdzenie tożsamości, za pomocą którego Bank zweryfikuje zgodność danych podanych we wniosku.

Ciesz się zakupami

Zamówiony towar zostanie wysłany przez sklep internetowy niezwłocznie po akceptacji przez Ciebie umowy kredytowej. Informujemy, że numer konta do spłaty, termin płatności raty i historię rachunku znajdziesz również w bankowości internetowej GOonline oraz w aplikacji mobilnego GOmobile.

Ochrona kupującego

Gwarancja Trusted Shops

W każdym sklepie ze znakiem jakości Trusted Shops możesz bezpiecznie robić zakupy — zwłaszcza dzięki naszej gwarancji zwrotu pieniędzy. Wystarczy jedno kliknięcie, aby bezpośrednio po dokonaniu zamówienia bezpłatnie zabezpieczyć dokonane zakupy w sklepie posiadającym znak jakości Trusted Shops. Zabezpieczenie zostanie automatycznie rozszerzone również na wszystkie przyszłe zakupy w sklepach do kwoty 10 000 zł. Okres obowiązywania zabezpieczenia na dane zakupy wynosi 30 dni.

Dostawa i zwroty

dostawa i zwroty

Mogą Cię również zainteresować następujące produkty