+48 729 978 514 Jesteśmy dostępni: 9-19

Rowery Bmx/Dirt

(2)
  1. Kolor
    Już od 1 749,00 zł

    BMX TABOU GRAVITY 3.0 2022

  2. Kolor
    Już od 1 599,00 zł

    BMX TABOU GRAVITY 2.0 2022

Rowery BMX

W naszej bogatej ofercie są też rowery BMX typu freestyle, które wyróżniają się uniwersalnym zastosowaniem. Zobacz dostępne modele i wybierz coś dla siebie – nasi specjaliści służą radą. Jeśli chcesz wybrać pierwszy rower BMX do jazdy wyczynowej i nauki pierwszych akrobacji – pomożemy!

Co to jest rower BMX?

Bicycle Moto Cross to nazwa zarówno typu roweru, jak i rodzaju kolarstwa, które powstało w latach 70 w Stanach Zjednoczonych. Rower BMX jest używany do wykonywania ewolucji i oraz do wyścigów na krótkich dystansach z przeszkodami.

Rowery BMX freestyle przez duże „F”

Rowery BMX mają wzmocnioną konstrukcję, gdyż są przeznaczone do robienia ewolucji i pokonywania różnych przeszkód. To specjalnie do tego zaprojektowane i przystosowane. Ponadto rower BMX nie ma przerzutek ani amortyzatorów, a jego rama jest stosunkowo mała.

BMX rowery do zadań specjalnych

Rowery BMX doskonale sprawdzą się w przypadku jazdy street i drit. Ze względu na specyficzną konstrukcję oraz kompaktowe wymiary pozwala na zabawę na rowerze, czyli na wykonywanie trików oraz akrobacji. Rower BMX wyczynowy służy do wykonywania akrobacji w skateparku czy dirt jumpingu. To pełna emocji dyscyplina, która polega na skokach i ewolucjach w powietrzu.

BMX freestyle dla amatorów i zawodowców

Rower BMX nie jest jednośladem jedynie dla doświadczonych miłośników tego sportu. Akrobacje i jazdę wyczynową na rowerze BMX można też uprawiać amatorsko, ale naukę trzeba zacząć od wsparcia ze strony doświadczonej osoby.

Rower BMX 20 cali – dobry wybór?

Rower BMX posiada koła 20- lub 24-calowe, a jego konstrukcja jest uproszczona i wzmocniona. To ważne, gdyż wszystkie rowery BMX muszą wytrzymać ewentualne uszkodzenia mechaniczne podczas ekstremalnej jazdy i wykonywania trików.

BMX rower wyczynowy

Jedną z największych zalet rowerów BMX jest ich wytrzymała i solidna konstrukcja oraz designerskie wykończenie, które sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających miłośników jazdy ekstremalnej. Wysoka jakość wykonania oraz wykorzystanie zaawansowanych technologii jest gwarancją przyjemnej jazdy.

Wybierz u nas rower wyczynowy BMX i baw się jego możliwościami!