+48 729 978 514 Jesteśmy dostępni: 9-19

Rowery Fitness

(0)
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Rowery fitness

Rower fitness to wybór dość uniwersalny. Jest to rower szosowy z prostą kierownicą i wygodnymi chwytami. Rowery fitness są dostępne od niedawna, ale budzą duże zainteresowanie. To udane połączenie roweru szosowego i crossowego. Sprawdź naszą ofertę – rowery damskie fitness oraz męskie.

Rower fitnessowy – uniwersalny wybór

Uniwersalność jest ważną cechą, jaką mają rowery fitness. To dla jednych zaleta, inni wolą bardziej konkretne rozwiązania, niemal spersonalizowane. Jeśli szukasz roweru do rekreacyjnej jazdy, by zadbać o formę i sylwetkę, warto się nimi zainteresować.
Rower fitness na szosowej ramie typu Endurance pozwala na zajęcie całkiem wygodnej pozycji. Podobnie jak szosówka, modele fitnessowe mają też sztywny widelec, często karbonowy. W naszym sklepie znajdziesz zarówno rowery damskie fitness, jak także dobierzemy do Twoich potrzeb rower fitness męski.

Rowery fitness vs szosowe

W rowerach fitness nie ma bagażnika, stopki czy błotników ani amortyzowanej sztycy. Są jednak wygodne, można na nich zająć bardziej komfortową pozycję. Podobnie jak szosa, rower fitness jest osadzony zwykle na 28-calowych kołach. Różni je także typ kierownicy. Rower typu fitness to po prostu model szosowy z prostą kierownicą.

Rower fitnessowy – zalety

Nie ma reguł klasyfikujących rowery fitness. Można dostosować ten rower do swoich potrzeb, co jest dużym atutem. W zależności od tras, możesz wybrać szybszą i sportową wersję lub pójść w stronę szutrowych ścieżek i zwykłej, przyjemnej rekreacji.

Rower fitness – idealny środek transportu po mieście

Rower fitness damski jest dość lekki, a jego masa to zaleta podczas wnoszenia roweru po schodach, a dodatkowo ułatwia też przyspieszanie. Gwarantuje zwinną jazdę, także po ulicach i ścieżkach pełnych ludzi. Cienkie opony to niskie opory toczenia, a brak amortyzatora przystosowuje go do jazdy po asfalcie.

Wybierz rower damski fitness lub męski – zachęcamy do kontaktu!