+48 729 978 514 Jesteśmy dostępni: 9-19

Oświetlenie

Komplet Lampek Rowerowych DeOne

54,90 zł
Brak w magazynie

Szczegóły produktu

Opis

NAZWA
Komplet lampek De One
MARKA
De One
KOD TOWARU
HL-DE091
KOLOR
Czarny
KRÓTKI OPIS
Komplet wodoodpornych lampek rowerowych. Obie lampki mają 2 tryby świecenia, tylna ma czujnik ruchu (w pozycji stojącej świeci się 1 dioda, w ruchu 5). Moc światła (lm): 40 (przód) i 3 (tył); źródło światła: dioda LED o mocy 1 W (przód)/5 x dioda LED (tył).
OPIS
Komplet wodoodpornych lampek rowerowych – lampka przednia i tylna z czujnikiem ruchu (w pozycji stojącej świeci się jedna dioda, w ruchu pięć). Obie lampki mają dwa tryby świeceniae. Moc światła (lm): 40 (przód) i 3 (tył); źródło światła: dioda LED o mocy 1 W (przód)/5 x dioda LED (tył). Oświetlenie rowerowe De One pozwala stosunkowo niskim kosztem zwiększyć swoje bezpieczeństwo na drodze.
MATERIAŁ
tworzywo sztuczne
INFORMACJE DODATKOWE
Lampka tylna z czujnikiem ruchu, w pozycji stojącej świeci się jedna dioda, w ruchu - 5; lampki są wodoodporne; wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego; baterie AAA w komplecie; szybki montaż
BATERIA RODZAJ I ILOŚĆ
5 baterii AAA
MIEJSCE MONTAŻU
kierownica / sztyca podsiodłowa
MOC ŚWIATŁA[lm]
40;3
PRZÓD/TYŁ/ZESTAW
ZESTAW
SPOSÓB MONTAŻU
silikonowy O-ring
TRYBY PRACY
2; 2
W ZESTAWIE
baterie

Marka
Deone
Stan
Nowy

Darmowa dostawa

Oferujemy darmową dostawę na wszystkie rowery dostępne w naszej ofercie oraz na asortyment którego cena jest wyższa niż 200 zł.

W przypadku rowerów możliwa jest darmowa dostawa door-to door którą realizujemy naszą własną flotą do 30 kilometrów od naszej siedziby która znajduje się w Wołominie.

Wybierając tą formę otrzymujesz:

  • Ekspresową dostawę – czasami nawet tego samego dnia w zależności od pory złożenia zamówienia.
  • Rower w Pełni gotowy do jazdy – nie musisz dokręcić ani śrubki ani utylizować kartonu po rowerze.
  • Montaż akcesoriów – także zostaną zamontowane do roweru czego nie robimy w przypadku przesyłek kurierskich z uwagi na możliwe uszkodzenia komponentów.

Raty

iRata

Szybki i prosty kredyt ratalny w sklepie internetowym

Jak wygląda proces wnioskowania o kredyt ratalny?

Przygotuj dowód osobisty

Przygotuj dowód osobisty oraz numer NIP Twojego pracodawcy. Pamiętaj, żeby podać dane dokładnie jak w dowodzie osobistym.

Wypełnij i wyślij wniosek

Zapoznaj się z dokumentami dla kredytu ratalnego. Sprawdź poprawność wpisanych danych i wyślij wniosek.

Podpisz umowę

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, otrzymasz dokumenty kredytowe. Poprosimy Cię o potwierdzenie tożsamości, za pomocą którego Bank zweryfikuje zgodność danych podanych we wniosku.

Ciesz się zakupami

Zamówiony towar zostanie wysłany przez sklep internetowy niezwłocznie po akceptacji przez Ciebie umowy kredytowej. Informujemy, że numer konta do spłaty, termin płatności raty i historię rachunku znajdziesz również w bankowości internetowej GOonline oraz w aplikacji mobilnego GOmobile.

Ochrona kupującego

Gwarancja Trusted Shops

W każdym sklepie ze znakiem jakości Trusted Shops możesz bezpiecznie robić zakupy — zwłaszcza dzięki naszej gwarancji zwrotu pieniędzy. Wystarczy jedno kliknięcie, aby bezpośrednio po dokonaniu zamówienia bezpłatnie zabezpieczyć dokonane zakupy w sklepie posiadającym znak jakości Trusted Shops. Zabezpieczenie zostanie automatycznie rozszerzone również na wszystkie przyszłe zakupy w sklepach do kwoty 10 000 zł. Okres obowiązywania zabezpieczenia na dane zakupy wynosi 30 dni.

Dostawa i zwroty

dostawa i zwroty

Mogą Cię również zainteresować następujące produkty