+48 729 978 514 Jesteśmy dostępni: 9-19

Narty

NARTY K2 DISRUPTION STI MXC 12 TCX LIGHT QUIKCLIK 2020/2021

Brak w magazynie

Szczegóły produktu

Opis

Narty z grupy Slalom Carver. Precyzyjne pokonywanie zakrętów z dużymi prędkościami , perfekcyjne trzymanie na twardym podłożu. Tak opisać należy Disruption STi. Dzięki Dark Matter Damping , Ti I -Beam , PowerWall narty oferują precyzję , dokładność i pewność w każdym skręcie , nawet na zmrożonej powierzchni.

Dark Matter Damping – DMD to technologia polegająca na umieszczeniu polimerowych tłumików pomiędzy dwiema warstwami karbonu. Całość umiejscowiona jest wzdłuż krawędzi nart w strategicznych miejscach. Dark Matter Damping to lepsza przyczepność i kontrola , dzięki czemu możesz wejść w zakręt jeszcze z większą prędkością.

Titanal I – Beam – Titanal przebiega przez środek od czubka po tył nart. Konstrukcja ta ma optymalny kształt dla zachowania stabilności i precyzji w każdej fazie skrętu.

PowerWall - dzięki zastosowaniu powiększonych ścianek bocznych ABS , przekaz energii z nart na podłoże jest znacznie zwiększony. Ścianki ABS są wsunięte w drewniany rdzeń , w środkową część narty. Dzięki temu przekaz energii na narty jest bezpośredni i precyzyjny

Długości: 155 , 160 , 165 , 170

Taliowanie: 125 – 72 – 107

Rocker : Speed Rocker

Promień skrętu: 13,6m@165cm

Rdzeń: Osika

Wiązania: MXC 12 TCx Light Quickclik

 

Narta sprzedawana w komplecie z wiązaniem.

Marka
K2
Rocznik
2020/2021
Stan
Nowy
Płeć
Męskie / Unisex
Styl Jazdy
All Mountain
Promień Skrętu
13,6m@165cm
Taliowanie
125 – 72 – 107
Poziom Narciarza (Zakres)
7, 8, 9, 10
Prędkość nart
2, 3, 4
Promień skrętu
13
Typ trasy
1, 2, 3
Wiązania
MXC 12 TCx Light Quickclik
Lead
Zaawansowani narciarze z tym modelem będą czuli się pewnie nawet przy dużych prędkościach.

Darmowa dostawa

Oferujemy darmową dostawę na wszystkie rowery dostępne w naszej ofercie oraz na asortyment którego cena jest wyższa niż 200 zł.

W przypadku rowerów możliwa jest darmowa dostawa door-to door którą realizujemy naszą własną flotą do 30 kilometrów od naszej siedziby która znajduje się w Wołominie.

Wybierając tą formę otrzymujesz:

  • Ekspresową dostawę – czasami nawet tego samego dnia w zależności od pory złożenia zamówienia.
  • Rower w Pełni gotowy do jazdy – nie musisz dokręcić ani śrubki ani utylizować kartonu po rowerze.
  • Montaż akcesoriów – także zostaną zamontowane do roweru czego nie robimy w przypadku przesyłek kurierskich z uwagi na możliwe uszkodzenia komponentów.

Raty

iRata

Szybki i prosty kredyt ratalny w sklepie internetowym

Jak wygląda proces wnioskowania o kredyt ratalny?

Przygotuj dowód osobisty

Przygotuj dowód osobisty oraz numer NIP Twojego pracodawcy. Pamiętaj, żeby podać dane dokładnie jak w dowodzie osobistym.

Wypełnij i wyślij wniosek

Zapoznaj się z dokumentami dla kredytu ratalnego. Sprawdź poprawność wpisanych danych i wyślij wniosek.

Podpisz umowę

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, otrzymasz dokumenty kredytowe. Poprosimy Cię o potwierdzenie tożsamości, za pomocą którego Bank zweryfikuje zgodność danych podanych we wniosku.

Ciesz się zakupami

Zamówiony towar zostanie wysłany przez sklep internetowy niezwłocznie po akceptacji przez Ciebie umowy kredytowej. Informujemy, że numer konta do spłaty, termin płatności raty i historię rachunku znajdziesz również w bankowości internetowej GOonline oraz w aplikacji mobilnego GOmobile.

Ochrona kupującego

Gwarancja Trusted Shops

W każdym sklepie ze znakiem jakości Trusted Shops możesz bezpiecznie robić zakupy — zwłaszcza dzięki naszej gwarancji zwrotu pieniędzy. Wystarczy jedno kliknięcie, aby bezpośrednio po dokonaniu zamówienia bezpłatnie zabezpieczyć dokonane zakupy w sklepie posiadającym znak jakości Trusted Shops. Zabezpieczenie zostanie automatycznie rozszerzone również na wszystkie przyszłe zakupy w sklepach do kwoty 10 000 zł. Okres obowiązywania zabezpieczenia na dane zakupy wynosi 30 dni.

Dostawa i zwroty

dostawa i zwroty

Mogą Cię również zainteresować następujące produkty