+48 729 978 514 Jesteśmy dostępni: 9-19

Rękawice

Rękawice Narciarskie VIKING SUPERIOR

Już od 107,99 zł Normalna cena 179,99 zł
W magazynie
Możesz dostać ten produkt na ... jeśli kupisz go teraz Możesz dostać ten produkt w 19.07.2024 ( Piątek), jeśli kupisz teraz Możesz dostać ten produkt w 22.07.2024 ( Poniedziałek), jeśli kupisz teraz

Szczegóły produktu

Opis

Multifunkcyjne rękawice SUPERIOR z materiału Polartec, docieplone Primaloft'em

Rękawice Superior wykonane są w całości z renomowanego materiału Polartec® Power Stretch®, który daje gwarancję niezawodnej trwałości, by zawsze powracać do pierwotnego kształtu po intensywnym rozciąganiu w czasie uprawiania sportu. Powierzchnia materiału przy skórze utrzymuje ciepłotę skóry dłoni, oddychalność i suchość przez punkty styku, które odprowadzają wilgoć i odparowują z powłoki zewnętrznej. Taka wszechstronność zapewnia ciepło dla niezawodnego komfortu w czasie każdej aktywności. Dodatkowo, zewnętrzna część dłoni docieplona została ociepliną PrimaLoft Gold Bio, która jako jedyna na rynku, przy zachowaniu najlepszych parametrów cieplnych, nie tylko pochodzi z produktów porecyclingowych, ale co najważniejsze jednocześnie posiada możliwość biodegradacji. Dla wygody użytkowania Superior’y wyposażone są w Touch Phone System – umożliwiający obsługę ekranów dotykowych bez konieczności zdejmowania rękawiczek. Taki komplet udogodnień oraz dobór najlepszych materiałów daje ciepło i komfort Twoim dłoniom w nawet bardzo nieprzyjemnych warunkach.

Główne zalety:

  • materiał zewnętrzny: Phantom Feather / Polartec® Power Stretch®,
  • zewnętrzna część dłoni posiada pochodzącą z recyclingu, biodegradowalną ocieplinę PrimaLoft Gold Bio
  • Touch Phone System – umożliwiający obsługę urządzeń z ekranami dotykowymi
Marka
Viking
Rocznik
2021/2022
Stan
Nowy

Darmowa dostawa

Oferujemy darmową dostawę na wszystkie rowery dostępne w naszej ofercie oraz na asortyment którego cena jest wyższa niż 200 zł.

W przypadku rowerów możliwa jest darmowa dostawa door-to door którą realizujemy naszą własną flotą do 30 kilometrów od naszej siedziby która znajduje się w Wołominie.

Wybierając tą formę otrzymujesz:

  • Ekspresową dostawę – czasami nawet tego samego dnia w zależności od pory złożenia zamówienia.
  • Rower w Pełni gotowy do jazdy – nie musisz dokręcić ani śrubki ani utylizować kartonu po rowerze.
  • Montaż akcesoriów – także zostaną zamontowane do roweru czego nie robimy w przypadku przesyłek kurierskich z uwagi na możliwe uszkodzenia komponentów.

Raty

iRata

Szybki i prosty kredyt ratalny w sklepie internetowym

Jak wygląda proces wnioskowania o kredyt ratalny?

Przygotuj dowód osobisty

Przygotuj dowód osobisty oraz numer NIP Twojego pracodawcy. Pamiętaj, żeby podać dane dokładnie jak w dowodzie osobistym.

Wypełnij i wyślij wniosek

Zapoznaj się z dokumentami dla kredytu ratalnego. Sprawdź poprawność wpisanych danych i wyślij wniosek.

Podpisz umowę

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, otrzymasz dokumenty kredytowe. Poprosimy Cię o potwierdzenie tożsamości, za pomocą którego Bank zweryfikuje zgodność danych podanych we wniosku.

Ciesz się zakupami

Zamówiony towar zostanie wysłany przez sklep internetowy niezwłocznie po akceptacji przez Ciebie umowy kredytowej. Informujemy, że numer konta do spłaty, termin płatności raty i historię rachunku znajdziesz również w bankowości internetowej GOonline oraz w aplikacji mobilnego GOmobile.

Ochrona kupującego

Gwarancja Trusted Shops

W każdym sklepie ze znakiem jakości Trusted Shops możesz bezpiecznie robić zakupy — zwłaszcza dzięki naszej gwarancji zwrotu pieniędzy. Wystarczy jedno kliknięcie, aby bezpośrednio po dokonaniu zamówienia bezpłatnie zabezpieczyć dokonane zakupy w sklepie posiadającym znak jakości Trusted Shops. Zabezpieczenie zostanie automatycznie rozszerzone również na wszystkie przyszłe zakupy w sklepach do kwoty 10 000 zł. Okres obowiązywania zabezpieczenia na dane zakupy wynosi 30 dni.

Dostawa i zwroty

dostawa i zwroty

Mogą Cię również zainteresować następujące produkty