+48 729 978 514 Jesteśmy dostępni: 9-19

Rękawice

Rękawice Viking Maximus Ski Man - 115/17/1211

Brak w magazynie

Szczegóły produktu

Opis

Rękawica ski pro z zaawansowaną technologicznie konstrukcją

W kolekcji Vikinga w grupie ski pro ciekawą propozycją jest rękawica Maximus. Zaawansowana technologicznie konstrukcja rękawicy, na którą składają się: wykończenie i wzmocnienie skórą naturalną w obrębie palców i nadgarstka, wewnętrzny mankiet neoprenowy, silikonowy nadruk, wzmocnienie dłoni i palców zapewniające stabilność, ciepło i komfort jazdy, wzbogacone nietuzinkowym designem. Dzięki antypoślizgowemu materiałowi i silikonowemu nadrukowi rękawica charakteryzuje się dobrą chwytnością, co jest pomocne przy bramce na wyciąg, w kontakcie z orczykiem czy jeździe z kijkami. Dodatkowy wewnętrzny, dopasowany neoprenowy mankiet świetnie izoluje rękę od zimna, na które jest narażona w postaci śniegu bądź wiatru. Dużym atutem jest specjalna konstrukcja palców przez co ręka nie marznie, ani nie odczuwa zmęczenia nawet po wielogodzinnej obecności na stoku. Obeność warstw dodatkowych w postaci membrany DryZone i ocieplenia HyperLoft, dodaje rękawicy Maximus zaawansowania, przez co rękawica śmiało może zająć miejsce lidera w grupie ski pro kolekcji Vikinga.

Główne zalety:

 • membrana DryZone - odpowiedzialna za osłonę przed wodą i wiatrem oraz odpowiednią cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci z wnętrza rękawicy
 • ocieplenie HyperLoft dbające o utrzymanie ciepłego mikroklimatu wewnątrz rękawicy 
 • zaawansowana technologia konstrukcji
 • wykończenia i wzmocnienia skórą naturalną
 • dodatkowy wewnętrzny neoprenowy mankiet
 • specjalna konstrukcja palca
 • ściągacz nadgarstka
 • antypoślizgowy materiał
 • silikonowy nadruk

Dostępne kolory: 

 • 09 (czarny)
 • 08 (szary)
 • 15 (niebieski)

Dostępne rozmiary: 7, 8, 9, 10

Kod produktu: 115/17/1211

Marka
Viking
Płeć
Męskie / Unisex
Rocznik
2019/2020
Stan
Nowy

Darmowa dostawa

Oferujemy darmową dostawę na wszystkie rowery dostępne w naszej ofercie oraz na asortyment którego cena jest wyższa niż 200 zł.

W przypadku rowerów możliwa jest darmowa dostawa door-to door którą realizujemy naszą własną flotą do 30 kilometrów od naszej siedziby która znajduje się w Wołominie.

Wybierając tą formę otrzymujesz:

 • Ekspresową dostawę – czasami nawet tego samego dnia w zależności od pory złożenia zamówienia.
 • Rower w Pełni gotowy do jazdy – nie musisz dokręcić ani śrubki ani utylizować kartonu po rowerze.
 • Montaż akcesoriów – także zostaną zamontowane do roweru czego nie robimy w przypadku przesyłek kurierskich z uwagi na możliwe uszkodzenia komponentów.

Raty

iRata

Szybki i prosty kredyt ratalny w sklepie internetowym

Jak wygląda proces wnioskowania o kredyt ratalny?

Przygotuj dowód osobisty

Przygotuj dowód osobisty oraz numer NIP Twojego pracodawcy. Pamiętaj, żeby podać dane dokładnie jak w dowodzie osobistym.

Wypełnij i wyślij wniosek

Zapoznaj się z dokumentami dla kredytu ratalnego. Sprawdź poprawność wpisanych danych i wyślij wniosek.

Podpisz umowę

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, otrzymasz dokumenty kredytowe. Poprosimy Cię o potwierdzenie tożsamości, za pomocą którego Bank zweryfikuje zgodność danych podanych we wniosku.

Ciesz się zakupami

Zamówiony towar zostanie wysłany przez sklep internetowy niezwłocznie po akceptacji przez Ciebie umowy kredytowej. Informujemy, że numer konta do spłaty, termin płatności raty i historię rachunku znajdziesz również w bankowości internetowej GOonline oraz w aplikacji mobilnego GOmobile.

Ochrona kupującego

Gwarancja Trusted Shops

W każdym sklepie ze znakiem jakości Trusted Shops możesz bezpiecznie robić zakupy — zwłaszcza dzięki naszej gwarancji zwrotu pieniędzy. Wystarczy jedno kliknięcie, aby bezpośrednio po dokonaniu zamówienia bezpłatnie zabezpieczyć dokonane zakupy w sklepie posiadającym znak jakości Trusted Shops. Zabezpieczenie zostanie automatycznie rozszerzone również na wszystkie przyszłe zakupy w sklepach do kwoty 10 000 zł. Okres obowiązywania zabezpieczenia na dane zakupy wynosi 30 dni.

Dostawa i zwroty

dostawa i zwroty

Mogą Cię również zainteresować następujące produkty