+48 729 978 514 Jesteśmy dostępni: 9-19

Rękawiczki

Rękawiczki Rowerowe Merida Full Finger Line

Brak w magazynie

Szczegóły produktu

Opis

KRÓTKI OPIS
Chwytaj dzień i kierownicę! Rękawiczki rowerowe Merida Power Full Finger zapewnią Ci lepsze prowadzenie i ochronią dłonie w razie upadku. Zostały wykonane z wytrzymałego i przewiewnego materiału. Palec wskazujący obszyto w nich materiałem E-Slide, który pozwoli Ci na obsługę ekranów dotykowych.
OPIS
Chwytaj dzień i kierownicę! Rękawiczki rowerowe Merida z długimi palcami zapewnią Ci lepsze prowadzenie i ochronią dłonie w razie upadku. Zostały wykonane z wytrzymałego i przewiewnego materiału, a dodatkowe otwory jeszcze bardziej poprawiają ich wentylację. Palec wskazujący obszyto w nich materiałem E-Slide, który pozwoli Ci na obsługę ekranów dotykowych. Dobry chwyt zapewni Ci antypoślizgowy materiał rękawiczek i silikonowe nadruki, a wypełnienie pianką żelową zwiększy komfort na nierównościach. Dostępność rozmiarów od XS do XL pozwoli Ci wybrać wersję idealnie dopasowaną do Twoich dłoni.
UWAGI
RĘKAWICZKI POWER FULL FINGER ; materiał (warstwa górna): neopren 3D, logo z gumy 3D, frota, wytrzymały syntetyk 4 WAY STRONG, zgięcie kciuka obszyte trwałym, antypoślizgowym materiałem HONEYCOMB; materiał (warstwa dolna): amara podbita pianką żelową, antypoślizgowe nadruki z silikonu, palec wskazujący obszyty materiałem E-SLIDE pozwalającym na obsługę ekranów dotykowych; zapięcie: gumowe z rzepem; dodatkowe cechy: otwory wentylacyjne umieszczone od spodu, nadgarstek obszyty neoprenem dla większego wsparcia
INFORMACJE DODATKOWE
długie palce; wytrzymała konstrukcja z materiału 4 Way Strong oraz neoprenu 3D; okolice kciuka obszyte trwałym antypoślizgowym materiałem Honeycomb; wypełnienie pianką żelową dla zwiększenia komfortu; od strony wewnętrznej silikonowe nadruki dla zwiększenia przyczepności; zapięcie na wytrzymały rzep
MATERIAŁ WARSTWA DOLNA
amara podbita pianką żelową, antypoślizgowe nadruki z silikonu, palec wskazujący obszyty materiałem E-SLIDE pozwalającym na obsługę ekranów dotykowych
MATERIAŁ WARSTWA GÓRNA
neopren 3D, logo z gumy 3D, frota, wytrzymały syntetyk 4 WAY STRONG, zgięcie kciuka obszyte trwałym, antypoślizgowym materiałem HONEYCOMB
ZAPIĘCIE
gumowe z rzepem

Marka
Merida
Kolor
Czarny
Rocznik
2023
Stan
Nowy

Darmowa dostawa

Oferujemy darmową dostawę na wszystkie rowery dostępne w naszej ofercie oraz na asortyment którego cena jest wyższa niż 200 zł.

W przypadku rowerów możliwa jest darmowa dostawa door-to door którą realizujemy naszą własną flotą do 30 kilometrów od naszej siedziby która znajduje się w Wołominie.

Wybierając tą formę otrzymujesz:

  • Ekspresową dostawę – czasami nawet tego samego dnia w zależności od pory złożenia zamówienia.
  • Rower w Pełni gotowy do jazdy – nie musisz dokręcić ani śrubki ani utylizować kartonu po rowerze.
  • Montaż akcesoriów – także zostaną zamontowane do roweru czego nie robimy w przypadku przesyłek kurierskich z uwagi na możliwe uszkodzenia komponentów.

Raty

iRata

Szybki i prosty kredyt ratalny w sklepie internetowym

Jak wygląda proces wnioskowania o kredyt ratalny?

Przygotuj dowód osobisty

Przygotuj dowód osobisty oraz numer NIP Twojego pracodawcy. Pamiętaj, żeby podać dane dokładnie jak w dowodzie osobistym.

Wypełnij i wyślij wniosek

Zapoznaj się z dokumentami dla kredytu ratalnego. Sprawdź poprawność wpisanych danych i wyślij wniosek.

Podpisz umowę

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, otrzymasz dokumenty kredytowe. Poprosimy Cię o potwierdzenie tożsamości, za pomocą którego Bank zweryfikuje zgodność danych podanych we wniosku.

Ciesz się zakupami

Zamówiony towar zostanie wysłany przez sklep internetowy niezwłocznie po akceptacji przez Ciebie umowy kredytowej. Informujemy, że numer konta do spłaty, termin płatności raty i historię rachunku znajdziesz również w bankowości internetowej GOonline oraz w aplikacji mobilnego GOmobile.

Ochrona kupującego

Gwarancja Trusted Shops

W każdym sklepie ze znakiem jakości Trusted Shops możesz bezpiecznie robić zakupy — zwłaszcza dzięki naszej gwarancji zwrotu pieniędzy. Wystarczy jedno kliknięcie, aby bezpośrednio po dokonaniu zamówienia bezpłatnie zabezpieczyć dokonane zakupy w sklepie posiadającym znak jakości Trusted Shops. Zabezpieczenie zostanie automatycznie rozszerzone również na wszystkie przyszłe zakupy w sklepach do kwoty 10 000 zł. Okres obowiązywania zabezpieczenia na dane zakupy wynosi 30 dni.

Dostawa i zwroty

dostawa i zwroty

Mogą Cię również zainteresować następujące produkty