+48 729 978 514 Jesteśmy dostępni: 9-19

Sakwy i torby

Sakwa na bagażnik wodoszczelna Sport Arsenal 313 czarna

159,00 zł
Brak w magazynie

Szczegóły produktu

Opis

SPORT ARSENAL - największy czeski producent sakw i bagażników rowerowych Doświadczenie Czeska firma SPORT ARSENAL powstała w 1992 roku i specjalizuje się w produkcji sakw i bagażników rowerowych. Specjalizacja Producent specjalizuje się w jednej dziedzinie, dzięki temu sakwy i bagażniki rowerowe nie są "przypadkowe", lecz przemyślane, dobrze zaprojektowane, solidnie wykonane i wygodne w użyciu. Potwierdzają to również liczne komentarze naszych klientów. Sprawdzone produkty Wąska specjalizacja i bogate doświadczenie firmy, w połączeniu z popularnością rowerów i turystyki rowerowej w Czechach, pozwoliły na stworzenie bardzo udanych sakw. Firma Sport Arsenal stała się ich wiodącym producentem. Kupując produkty Sport Arsenal możesz zaufać wieloletniemu doświadczeniu na czeskim rynku, dobrze "rozwiniętym rowerowo". Testy Przed wprowadzeniem do produkcji sakwy i bagażniki są testowane przez podróżników w naturalnych warunkach podczas wypraw rowerowych. Rozwiązania stosowane w produktach bazują na zbieranych przez lata doświadczeniach i licznych opiniach użytkowników. Dodatkowo producent przeprowadza testy stabilności oraz wytrzymałości sakw i bagażników pod obciążeniem i na wstrząsach, na skonstruowanym przez firmę Sport Arsenal urządzeniu testującym TMSA® (Testing Machine Sport Arsenal). Wszystkie bagażniki Sport Arsenal są wykonane zgodnie z normą ISO 9002. Co to jest TMSA? TMSA (Testing Machine Sport Arsenal) jest urządzeniem skonstruowanym przez firmę Sport Arsenal do testowania sakw i bagażników rowerowych. Celem firmy Sport Arsenal jest ustalenie, czy bagażnik na pewno wytrzyma maksymalne dopuszczalne obciążenie i gdzie są jego najsłabsze punkty. W tym celu stosowane są dwa typy testów: zmęczeniowy i zniszczeniowy. Ponadto na urządzeniu TMSA testowane są systemy nośne sakw i ich zachowanie na wstrząsach. Test zmęczeniowy: Podczas testu bagażniki Sport Arsenal są obciążane do maksymalnej nośności + dodatkowe 5 kg. W ciągu 8 godzin rower wraz z bagażnikiem i żelaznym obciążeniem przejeżdża symulowaną nierówność 115200 razy, czyli 4 razy w ciągu sekundy. Test ujawnia zawczasu wszelkie wady konstrukcyjne i wady materiału. W przypadku, gdy produkt lub jego prototyp nie wytrzyma testu, wprowadzane są odpowiednie zmiany w zastosowanej technologii lub użytym materiale, po czym test jest powtarzany. Produkty Sport Arsenal dzielą się na 4 klasy: LRC - seria podstawowa, rekreacyjna. SNC - dla bardziej wymagających. Do zaawansowanej turystyki rowerowej w różnorodnym terenie. EXPEDICE - najbardziej wytrzymałe, całkowicie wodoszczelne sakwy wyprawowe. Bagażniki o najwyższej wytrzymałości. W2B - Wrap To Bike. - Bike Packing. Lekkie sakwy zakładane bezpośrednio do roweru, bez bagażnika. Do spakowania się "na lekko". Do każdego roweru: zarówno na szosę jak i w trudny teren.
Marka
Sport Arsenal
ean / gtin
8594166030282
Stan
Nowy

Darmowa dostawa

Oferujemy darmową dostawę na wszystkie rowery dostępne w naszej ofercie oraz na asortyment którego cena jest wyższa niż 200 zł.

W przypadku rowerów możliwa jest darmowa dostawa door-to door którą realizujemy naszą własną flotą do 30 kilometrów od naszej siedziby która znajduje się w Wołominie.

Wybierając tą formę otrzymujesz:

  • Ekspresową dostawę – czasami nawet tego samego dnia w zależności od pory złożenia zamówienia.
  • Rower w Pełni gotowy do jazdy – nie musisz dokręcić ani śrubki ani utylizować kartonu po rowerze.
  • Montaż akcesoriów – także zostaną zamontowane do roweru czego nie robimy w przypadku przesyłek kurierskich z uwagi na możliwe uszkodzenia komponentów.

Raty

iRata

Szybki i prosty kredyt ratalny w sklepie internetowym

Jak wygląda proces wnioskowania o kredyt ratalny?

Przygotuj dowód osobisty

Przygotuj dowód osobisty oraz numer NIP Twojego pracodawcy. Pamiętaj, żeby podać dane dokładnie jak w dowodzie osobistym.

Wypełnij i wyślij wniosek

Zapoznaj się z dokumentami dla kredytu ratalnego. Sprawdź poprawność wpisanych danych i wyślij wniosek.

Podpisz umowę

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, otrzymasz dokumenty kredytowe. Poprosimy Cię o potwierdzenie tożsamości, za pomocą którego Bank zweryfikuje zgodność danych podanych we wniosku.

Ciesz się zakupami

Zamówiony towar zostanie wysłany przez sklep internetowy niezwłocznie po akceptacji przez Ciebie umowy kredytowej. Informujemy, że numer konta do spłaty, termin płatności raty i historię rachunku znajdziesz również w bankowości internetowej GOonline oraz w aplikacji mobilnego GOmobile.

Ochrona kupującego

Gwarancja Trusted Shops

W każdym sklepie ze znakiem jakości Trusted Shops możesz bezpiecznie robić zakupy — zwłaszcza dzięki naszej gwarancji zwrotu pieniędzy. Wystarczy jedno kliknięcie, aby bezpośrednio po dokonaniu zamówienia bezpłatnie zabezpieczyć dokonane zakupy w sklepie posiadającym znak jakości Trusted Shops. Zabezpieczenie zostanie automatycznie rozszerzone również na wszystkie przyszłe zakupy w sklepach do kwoty 10 000 zł. Okres obowiązywania zabezpieczenia na dane zakupy wynosi 30 dni.

Dostawa i zwroty

dostawa i zwroty

Mogą Cię również zainteresować następujące produkty