+48 729 978 514 Jesteśmy dostępni: 9-19

Rowery Gravel

(1)
 1. Rozmiar ramy
  Już od 5 499,00 zł

  Poczuj najlepsze wrażenia z jazdy na rowerze. Dzięki najnowocześniejszym technologiom i materiałom, wyścigowym komponentom i geometrii będziesz szybszy niż kiedykolwiek wcześniej. Wybierz między super zaawansowanymi lekkimi kompozytami węglowymi i wytrzymałymi stopami aluminium, mając pewność najlepszych osiągów peletonu i sprawdzonej w wyścigach geometrii. Zwiększ swoją wydajność. KELLYS SOOT 50 

  L 182-195 CM

  M 172-186 CM

  S 160-175 CM

Rowery Gravel

Rower gravelowy został opracowany z konkretnej potrzeby. Niszę tę widać było w Stanach Zjednoczonych, gdyż nie brakuje tam leśnych, szutrowych ścieżek na długie wyprawy. Są to tereny wymagające umiejętności, ale także dobrego sprzętu. Tereny są zbyt ciężkie dla szosy, ale na tyle łatwe, że nie jest wymagany rower MTB. Rower gravel to szybsze, bardziej uniwersalne i praktyczniejsze rozwiązanie.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno idealny rower gravelowy męski dla amatorów jazdy na rowerze, jak też rower gravelowy damski.

Do czego służy rower gravel?

Rower gravelowy to model MTB przeznaczony dla kolarzy szosowych i dla kolarzy górskich. Nie boi się szybkiego coffee ride'u, pozwala też utrzymać prędkość mimo trudnych warunków – mimo błota, wilgoci, na leśnych ścieżkach. Rover gravel to synonim uniwersalności i funkcjonalności, bo musi dopasować się do różnych warunków.

Z potrzeby posiadania roweru, który będzie odpowiedni na lekki teren, ale też poradzi sobie na asfalcie, w ofercie pojawiły się rowery gravel, czyli rowery szutrowe. Jeśli nie do końca wiesz, jakiego terenu możesz się spodziewać, rower typu gravel będzie odpowiedni na każdą wyprawę.

Co wyróżnia rowery gravelowe?

Charakterystyczna dla rowerów gravelowych jest m.in. wygodna na długie trasy geometria, funkcjonalność oraz wysoka wytrzymałość. Poza tym modele te zapewniają wysoki komfort jazdy bez większych strat na prędkości. Na szosie będą wolniejsze niż szosówka, a w trudnym terenie mniej wygodne niż rowery górskie.

Rowery gravelowe damskie i męskie

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór rowerów typu gravel. Pomożemy dobrać odpowiedni model oraz rozmiar. Producenci graveli stawiają na znaną z rowerów szosowych i przełajowych średnicę koła 28 cali, ewentualnie 27,5 cala – polecamy taki rower gravel męski. Rower gravel damski zwykle ma mniejsze koła, np. 26 cali, ale wiele zależy od wzrostu i preferencji. Zachęcamy do kontaktu i służymy radą.